Ağaç Ev

AĞAÇ EVLER

Sevdikleriniz için Zamansız ve Kalıcı Bir Miras, Ahşap Evler! Ahşap Ev Modelleri, Ağaç Ev Fiyatları ve Projeleri hakkında bilgi almak için doğru yerdesiniz! Doğaya yakın olmanızı sağlayan ahşap bir ev aynı zamanda modern hayatın konforunu da sağlar. ağaç ev projeleri, estetik çekiciliğe sahip en ekolojik yapılardır. Doğayla doğrudan temas halinde yaşama duygusu insanları ahşap evlerde yaşamaya yöneltmiştir. Ahşap bir evin çevre ile mükemmel uyumu ve dayanıklı olması ağaç evleri cazip hale getirmektedir. Tek katlı, 1,5 katlı yada dubleks muhteşem ağaç Ev Projelerimiz ile Ahşap Yapıların büyülü dünyasında yerinizi alın!

DETAYLI BİLGİ İÇİN TEL : WHATSAPP :  0554 685 58 05

AĞAÇ EV MODELLERİ VE FİYATLARI

ANAHTAR TESLİM AĞAÇ EVLER

Firmamız Ahşap Ev,  Ahşap Villa,   Ağaç Ev,   Kütük Ev,   Bungalov Ev,  Üçgen Ev  imalatı yapmaktadır. Ahşap ev yapımında kullanılan malzeme 1.sınıf sarı çam ( ithal Rus çamı ) dır. Karkas sistem ve sandwich panel sistemi ile ahşap ev imalatı dilediğiniz ölçülerde olabilmektedir. 80 m2, 90, 100 m² tek katlı ahşap ev, bir buçuk katlı ve iki katlı ahşap bir ev yaptırabilirsiniz. İmalat süreci ve yapım aşamaları hakkında detaylı bilgi için İstanbul ofisimize uğrayabilirsiniz.

AĞAÇ EV İLE İLGİLİ BİLGİLER

Ağaç Ev Yapımı

Çayırova Mobilya uzmanları, insanların yalnızca kendileri için özelleştirilmiş evleri sevdiğini bilir. Bu yüzden mimarlarımız ailelerin ihtiyaçlarına göre benzersiz tasarımlar oluşturur. Ahşap Ev projelerimizde tasarım süreci, beklentilerinizin ve mimari projenizin gözden geçirilmesiyle başlar. Bir ahşap ev projesinin eksiksiz ve istenilen şekilde ortaya çıkması başarılı proje yönetimine bağlıdır.

Ağaç Evlerin Özellikleri

Açık alanı vurgulayan ahşap ev mimarisi doğal ışığı evin bir parçası olarak karşılayan güçlü tasarımlardır. Doğal yaşam evlerinin amacı hayatı mümkün olduğunca keyifli yaşamaktır. Nefes alan bir malzeme olan ahşap, doğal yapısı iç mekan hava kalitesinin korunmasına yardımcı olur. Ahşap ev mimarisi ileri ahşap işleme teknolojisi ile farklı vizyonlar gerçekleştirmek için yenilikçi çözümler sunar. Bir ahşap evin kalitesi özenle hazırlanmış yüzlerce detaydan oluşur. Doğal ve iddiasız bir yaşam için alternatif bakış açısı sunan ahşap evler doğanın ruhunu hissettirir.

Ağaç Ev İmalatı

Yığma Sistem Ahşap Evler :  Kütük, tomruk ya da kalasların üst üste yığılmasıyla duvarların oluşturulduğu sistemdir. Bu sistemde kolonlar ve kirişler kullanılmayıp, tüm duvarlar taşıyıcı sistem vazifesini görmektedir.

( Karkas ) Panel Ahşap Evler: Bu yapıda taşıyıcı sistem ahşap iskelet ile oluşturulmaktadır. Duvar elemanları, ahşap taşıyıcı iskelet üzerine uygulanan, içeride OSB, alçı, beton ya da lambriden oluşur. Dış düzeyde ise OSB ve yalı baskı (ahşap siding) ‘den oluşur. Mineral yün, XPS gibi izolasyon malzemeleri ile iç ve dış duvarların arasında ayrıca izolasyon yapılıyor.

Ağaç Evler Enerji Tasarrufu Sağlar

İzolasyonlu Ahşap Evler yalıtımın doğru bir şekilde yapılması ile enerji tasarruflu sağlar ve ısıl dirençlidir. Ahşap ev panellerini oluşturan yapı malzemesi düşük ısı iletkenliğine sahiptir. Yüksek termal direnç ve düşük ısı iletkenliği sayesinde ahşap evler sert iklim koşullarına tam olarak uyar.

Ağaç Evlerin Avantajları

Ahşap sadece doğanın bir parçası değil, aynı zamanda ekolojik denge için de faydalıdır.
Bir ahşap evde yaşamak sağlıklıdır çünkü ağaç kütüklerindeki reçine solunum yolları ve akciğerleri olumlu etkiler. Sıcak ve doğal ahşap rengi pozitif etkisi sinir sistemini yatıştırır. Ahşap evlerde toz yoktur çünkü ahşabın elektrostatik özellikleri ve statik elektrik gücü, toz oluşumunu engeller. Odalarda çok fazla toz alerjiye neden olabilir. Bu nedenle solunum yolu sıkıntısı ve alerjisi olan kişilerin ahşap evlerde yaşaması oldukça sağlıklıdır.

Ağaç Evler Yapımı Kısa Sürelidir

Ahşap Evler imalatı tüm elemanların fabrikada önceden üretilerek hazır olarak monte edilmesi sayesinde hızlıdır. Küçük ahşap ev imalatı ve orta büyüklükte ahşap evlerin montajı sadece 3-7 hafta sürer. Hava şartlarının ahşap yapı malzemeleri üzerindeki olumsuz etkilerinden kaçınmak ve iş gücü üzerinde yapılan harcamalardan tasarruf etmek mümkündür. Ahşap ev panelleri fabrikada önceden üretilir ve bu sayede yılın tüm zamanlarında inşa etmek mümkündür.

Ahşap Ev, Ağaç Ev, Kütük Ev Mimarlarımıza Danışın

Ağaç Ev, Kütük Ev, Ahşap Ev, Bungalov Ev projeniz için etkili çözümler bulmak üzere sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.  Çayırova Mobilya Ve Dekorasyon

 

çayırova ahşap yapılar0544 685 5805 -Zafer Öztürk
çayırova ahşap yapılar0546 433 1433 -İsa Yüksel

Mail : info@cayirovamobilya.com
Adres : Özgürlük, 247/1. Sk. No:5, 41420 Çayırova/Kocaeli

NEDEN AĞAÇ EVLER ?

Ahşap evlerin gürültü azaltma, düşük ısıtma ve soğutma maliyetleri ve enerji verimliliği gibi avantajları vardır. Doğal bir yaşam sürme isteğiyle, ahşap evler kaliteli ve sağlıklı evlerde yaşama fırsatı sunuyor. Ahşap Evler, tüm yıl boyunca yaşamak yada kısa bir süre kalmak için idealdir. Ahşabın pozitif özelliği ile zihnin rahatlatan ahşap evlerde yaşamak iyi bir fırsattır.

Doğru projelendirilmiş ahşap evler çok çeşitli yapılar inşa edilmesine olanak verir. Ahşap Ev proje alanının verimli kullanılması, daha fazla ekonomik, çevresel ve mimari avantajlar sağlar.

İç Mekan Tasarımları

Sitemizde Ahşap Evler, Kütük Evler, Ağaç Evler, Ahşap Bungalov Evler, Ahşap Villa İmalatı, Modelleri ve Fiyatları hakkında genel bilgiler verilmiştir. Çalışma şeklimiz, kullandığımız ürün kalitesi ve projelendirme hakkında müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Belirtilen fiyatlar projeye göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kişiye Özel Ahşap Ev, Ahşap Villa, Kütük Ev Projeleri

Çayırova Mobilya – Ağaç Ev mimarları  ahşap villa, ağaç ev, kütük ev ve bir ahşap eve sahip olmak isteyen aileler için çoğunlukla özel proje tasarımları ile çalışır. Bir evin tasarımının sağlam işçilik ve her bir parçaya dahil ettiğimiz detaylar ile ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.